Юний спортсмен з Кривого Рогу Олександр Єфіменко став володарем золотої нагороди на Кубку світу з єдиноборств

30 Вересня 2022, 12:13 Поділитися СПОРТ

На Кубку світу з єдиноборств у Туреччині українська збірна завоювала більше сорока нагород. Учасник з Кривого Рогу Олександр Єфіменко отримав золото у змаганні з таїландського боксу. Про це повідомляє Департамент у справах сім’ї, молоді та спорту міськвиконкому.

21-29 вересня місто Самсун у Туреччині приймало учасників Кубку світу з єдиноборств. Українська збірна була чисельною: 110 студентів з 50 вишів країни.

Кривий Ріг представив вихованець ДЮСШ №6 Олександр Єфіменко. Хлопець здобув першість із таїландського боксу Муей Тай у ваговій категорії 75 кг.

Тепер у скарбниці перемог криворізьких спорстменів ще одна золота медаль. Високим результатом Олександр завдячує своїй наполегливості та мудрому керівництву викладача-тренера Віталія Губенка.

Загалом студентська збірна України виборола 12 золотих, 15 срібних та 14 бронзових медалей і у загальнокомандному заліку посідає другу сходинку серед пів сотні країн світу.