Криворізькі тхеквондісти вибороли дві золотих медалі та бронзу на європейських чемпіонатах

23 Жовтня 2022, 13:48 Поділитися СПОРТ

22 жовтня на Міжнародному турнірі з тхеквондо в Італії спортсмен із Кривого Рогу Тимофій Гомонов виборов золоту медаль. А Олександр Амерханов став кращим на змаганнях у Чехії.

В італійському місті Мінтурно, що знаходиться в провінції Італії Лаціо, відбувся Міжнародний турнір з тхеквондо ВТ «SEA CUP». Вихованець криворізької спортивної школи №10 Тимофій Гомонов виборов на чемпіонаті золото. Хлопець змагався у категорії «юнаки» до 56 кг.

Крім того, у цей же день у чеській столиці Празі на турнірі з тхеквондо ВТ «NEXTGEN» талановито проявили себе ще двоє наших спортсменів - Олександр Амерханов та Ярослав Чертков. Обидва змагалися у ваговій категорії до 57 кг у заліку «кадети».

За результатами турніру Олександр Амерханов посів почесне перше місце серед решти учасників, а Ярослав Чертков піднявся на урочистий п’єдестал у якості бронзового призера змагань. До тренування молодих талановитих спортсменів доклала хист Світлана Русія.