Ще сім медалей здобули криворізькі спортсмени на обласному чемпіонаті з тхеквондо

3 Жовтня 2022, 16:31 Поділитися СПОРТ

1 жовтня провели змагання між спортсменами з різних куточків області з тхеквондо. За першість боролись й юні криворіжці з ДЮСШ №8. За результатами, вони посіли сім почесних місць.

1 жовтня відбувся чемпіонат Дніпропетровської області з тхеквондо ВТ. Змагались більше 200 спортсменів у стінах ДЮСШ №1 у Кам’янському. В рамках турніру поборотись можна було у відповідних вікових й вагових категоріях. Продемонстрували свої вміння й вихованці криворізької Дитячо-юнацької спортивної школи №8.

Відповідно до результатів, переможцем став Євген Монастирський. Срібну медаль отримала Маргарита Обльотова. Треті місця посіли Тимур Кучерявенко, Тимофій Зайцев, Денис Мусієнко, Артем Бондаренко, В’ячеслав Маханьков. Готував до змагань юних хлопців та дівчат тренер Андрій Чертков.

Нагадаємо, п’ять перемог здобули на Чемпіонаті області й вихованці ДЮСШ №10.