Юні спортсмени з Кривого Рогу посіли призові місця з тхеквондо на відкритому Чемпіонаті у Чехії

25 Червня 2022, 19:03 Поділитися СПОРТ

Вихованці ДЮСШ №10 Кривого Рогу взяли участь у відкритому чемпіонаті Чеської Республіки, що проходив 25 червня у Празі. Їм вдалося зайняти призові місця з тхеквондо.

Олександр Амерханов та Роман Углицький змогли гідно представити наше місто тп зайняти перші місця у чемпіонаті. Треті місця та бронзові медалі на змаганнях завоювали Микита Статєв та Максим Савченко. Їхньою підготовкою до змагань займалася тренерка навчального закладу Кривого Рогу Світлана Володимирівна Русія.

Нагадаємо, днями уродженка Кривого Рогу Ілона Прокопевнюк посіла друге місце на рейтинговому турнірі Matteo Pellicone з боротьби. Він проходив у Римі з 22 по 25 червня.