Криворізький спортсмен виборов бронзову медаль на міжнародних змаганнях з вільної боротьби

24 Червня 2022, 12:25 Поділитися СПОРТ

Нещодавно у Польщі відбувся міжнародний чемпіонат з вільної боротьби серед юнаків під назвою Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Pelplin. До нього долучився юний вихованець криворізької ДЮСШ №2 Костянтин Береславець та здобув почесне третє місце у відповідній ваговій категорії.

З 17 по 18 червня у польському місті Пельплін проходив європейський турнір з вільної боротьби серед юнаків 14-15 років. У змаганні приймали участь спортсмени з  Німеччини, Норвегії, Литви, Латвії, Іспанії та Польщі. Долучився до участі і криворізький боєць Костянтин Береславець.

Представник місцевої дитячо-юнацької спортивної школи №2 під тренерством Владислава Піскового посів третє призове місце у ваговій категорії 62 кг.