Спортсменки з Кривого Рогу вибороли золото та бронзу на чемпіонаті Європи з вільної боротьби

16 Червня 2022, 22:01 Поділитися СПОРТ

16 червня стало відомо, що дві криворіжанки стали призерками європейського турніру з бойових мистецтв, який проходив у Румунії. Дівчата посіли перше та третє місця у загальному заліку.

Чемпіонат Європи з вільної боротьби серед дівчат U17 проходив з 3 по 19 червня у столиці Румунії Бухаресті. Серед учасників змагання були представниці з Кривого Рогу, спортсменки Анастасія Польська та Дар'я Константинова. Дівчата гідно представили свою країну та місто на турнірі, виборовши почесні місця на п’єдесталі.

Зокрема, Анастасія Польська посіла перше місце у ваговій категорії 43кг під керівництвом тренерів Юрія Турчина та Дмитра Бабюка.

А от Дар'я Константинова стала бронзовою призеркою чемпіонату, у ваговій категорії 65 кг. Тренером дівчини є Олександр Лозний.