Спортсмен з Кривого Рогу посів третє місце на Чемпіонаті у Польщі з вільної боротьби

23 Травня 2022, 14:03 Поділитися СПОРТ

21 травня у Польщі провели відкриті змагання з вільної боротьби . До чемпіонату долучились спортсмени з різних країн, зокрема й з Кривого Рогу. Вихованець спортивної школи Костянтин Береславець виборов на змаганні бронзу. Відповідна інформація з’явилась на сторінці у соцмережах виконкому Інгулецької райради.

21 травня проходив Відкритий чемпіонат з вільної боротьби міста та області Короново, що у Польщі. За першість змагались борці у різних вікових й вагових категоріях. У чемпіонаті приймали участь спортсмени з різних країн, зокрема й з Кривого Рогу. Перемогу намагались здобути юні криворіжці з Дитячо-юнацької спортивної школи №2. За результатами відкритого чемпіонату Костянтин Береславець посів ІІІ місце у ваговій категорії 62 кг. Тренером юнака є Владислав Пісковий.

Нагадаємо, понад 15 спортсменів з Дніпропетровщини долучились до Всесвітньої гімназіади-2022, 11 з них посіли призові місця.