Вихованець спортивної школи Кривого Рогу став срібним призером Міжнародного турніру з тхеквондо

31 Серпня 2022, 22:01 Поділитися СПОРТ

Нещодавно завершились змагання з тхеквондо між спортсменами з різних куточків світу. За першість боровся й юний криворіжець, який здобув срібло. Також двоє вихованців міської спортивної школи долучались до Клубного Чемпіонату Європи, де посіли п’яті місця. Про це повідомляється у соцмережах ДЮСШ №10.

27-28 серпня тривав Міжнародний турнір з тхеквондо ВТ, який провели у стінах одного зі спортивних комплексів у Таллінні, що в Естонії. До змагань долучились спортсмени з різних куточків світу, які намагались вибороти перемогу у різних вікових і вагових категоріях. У Tallinn Open G2 брали участь і вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №10. За результатами, Кирило Абрамяк посів друге місце у ваговій категорії 36 кг серед юнаків 10-11 років. Також Катерина Тітієвська посіла п’яте місце у ваговій категорії 47 кг серед дівчат (кадети) 12-14 років.

Поміж тим, вихованці відділення тхеквондо ВТ ДЮСШ №10 долучались і до Клубного Чемпіонату Європи, який тривав також у Таллінні. З 21 по 26 серпня юні криворіжці боролись за першість. Відповдно до результатів, Кирило Абрамяк посів п’яте місце серед юнаків 10-11 років у ваговій категорії 36 кг, таке ж місце посіла й Катерина Тітієвська серед дівчат (кадети) 12-14 років у ваговій категорії 47 кг.

Нагадаємо, на вихідних у Кривому Розі провели Чемпіонат міста з більярду.