На вихідних у Кривому Розі провели Чемпіонат міста з більярду
27 серпня у нашому місті відбулись змагання з більярду серед криворізьких спортсменів. В рамках чемпіонату обрали призерів, а частину призового фонду скерували нашим захисникам. Таку інформацію опублікував у соцмережах голова представництва Дніпропетровської області Федерації спортивного більярду України Олег Пудовкін.
![На вихідних у Кривому Розі провели Чемпіонат міста з більярду](/images/16x9/photo_2022-08-29_19-20-30.jpg)
27 серпня відбувся Чемпіонат Кривого Рогу з більярду. Змагання проходили у стінах клубу «Піраміда». Спортсмени змагались за першість у комбіновані піраміди (зі змінами). За результатами призові місця розподілились таким чином:
– І місце – Мороз І.;
– ІІ місце – Пудовкіна М.;
– ІІІ місце – Косогов В., Малиш Ю.
Крім того, Олександру Старинку урочисто вручили посвідчення Кандидата у майстри спорту України. Також третину призового фонду змагань направили на потреби наших військових, які мужньо боронять Кривий Ріг.
Нагадаємо, криворізький ветеран Василь Стуженко виборов медаль у останній день міжнародних змагань Warrior Games.
– І місце – Мороз І.;
– ІІ місце – Пудовкіна М.;
– ІІІ місце – Косогов В., Малиш Ю. Крім того, Олександру Старинку урочисто вручили посвідчення Кандидата у майстри спорту України. Також третину призового фонду змагань направили на потреби наших військових, які мужньо боронять Кривий Ріг. Нагадаємо, криворізький ветеран Василь Стуженко виборов медаль у останній день міжнародних змагань Warrior Games.
![](/img/2022-08/29/1661790060-photo_2022-08-29_19-20-27.jpg)
![](/img/2022-08/29/1661790073-photo_2022-08-29_19-20-29 (2).jpg)
![](/img/2022-08/29/1661790082-photo_2022-08-29_19-20-29.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)