Третю сходинку серед усіх учасниць посіла спортсменка з Кривого Рогу на Міжнародному забігу Spartan

31 Жовтня 2022, 23:00 Поділитися СПОРТ

Нещодавно в Угорщині провели по гірської місцевості забіг на п’ять кілометрів. До змагань за першість долучилась й криворіжанка Олександра Донецька, котра посіла третє місце серед усіх жінок й друге у своїй віковій категорії.

23 жовтня тривав Міжнародний забіг з перешкодами Spartan. Змагання провели на гірській місцевості Угорщини. Загалом було 20 перешкод, котрі треба було подолати спортсменам на п’ятикілометровій трасі. За невиконання завдання (не влучення у ціль) учасники мали зробити 30 віджимань.

Подолала спринт й криворіжанка Олександра Донецька. Дівчина посіла ІІ місце у свої віковій категорії й ІІІ місце серед усіх жінок. Вона отримала почесні медалі й грамоти, а на п’єдесталі замайорів державний стяг.