Криворізькі легкоатлети стали бронзовими призерами Чемпіонату України з кросу

31 Жовтня 2022, 18:11 Поділитися СПОРТ

Нещодавно завершились всеукраїнські змагання з кросу, до яких долучились й двоє криворіжців – Катерина Москаленко та Артем Ляшенко. Наші спортсмени здобули дві срібні медалі на естафеті 4х1000м.

29-30 жовтня тривав Чемпіонат України з кросу в Ужгороді. У змаганнях брали участь спортсмени з різних куточків держави у певних вікових категоріях, а також дистанціях. Долучились до чемпіонату й криворіжці Катерина Москаленко та Артем Ляшенко. Спортсмени посіли два третіх місця у естафеті 4х1000м.

Нагадаємо, перше місце на Міжнародному турнірі Palaveliero San Giorgio a Cremano посів криворізький спортсмен Тимофій Гомонов.