Спортсменка з Кривого Рогу здобула бронзу на Чемпіонаті світу з джиу-джитсу

1 Листопада 2022, 12:30 Поділитися СПОРТ

29 жовтня розпочались всесвітні змагання за першість з джиу-джитсу. Серед усіх учасників є й вихованка криворізької спортивної школи. Ангеліна Гребенко посіла почесне третє місце.

29 жовтня стартував Чемпіонат світу з джиу-джитсу, завершиться змагання 9 листопада. Світову першість проводять в одному зі спортивних комплексів в Абу-Дабі, що в Об’єднаних Арабських Еміратах. До гонитви за перемогою долучились спортсмени з 81 країни, зокрема й України. Учасники змагаються у таких дисциплінах: файтинг, контактний джиу-джитсу, дуо-система і не-ваза. Також спортсмени демонструють власні навички й вміння у відповідних вікових й вагових категоріях.

У рамках Чемпіонату світу за перемогу змагалась й вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи №9 з нашого міста. Ангеліна Гребенко виборола бронзову медаль у категорії U 21 у віковій категорії 70 кг.

Нагадаємо, криворізький спортсмен став переможцем Міжнародного турніру з кіокушин карате Carbon Cup.