Два призових місця посів криворізький плавець у Німеччині

21 Вересня 2022, 15:00 Поділитися СПОРТ

Протягом двох днів змагались за першість спортсмени з різних частин світу на фестивалі з плавання. До турніру DES BSY 92 долучився й криворіжець Лев Бабаков, який здобув срібло та бронзу.

18 та 19 вересня тривав Міжнародний фестиваль плавання DES BSY 92. Змагання провели в одному з комплексів у Берліні у басейні 25 м. Спортсмени різного віку намагались отримати першість у відповідних дисциплінах. Брав участь у фестивалі й юний криворіжець Лев Бабаков. Плавець посів ІІ місце у категорії 50 метрів брасом з результатом 0.49,11, а також ІІІ місце у категорії 50 метрів на спині з результатом 0.42,35. Тренеркою спортсмена є Лілія Біла.

Нагадаємо, Неллі Бугаєнко з Кривого Рогу перемогла на змаганнях зі спортивного туризму у Києві.