Срібну медаль здобула криворізька спортсмена на Чемпіонаті України з важкої атлетики

15 Вересня 2022, 20:28 Поділитися СПОРТ

Протягом чотирьох днів тривають всеукраїнські змагання з важкої атлетики, до яких долучилась й криворіжанка. Вікторія Іщук посіла друге місце у своїй ваговій категорії. Така інформація з’явилась на сторінці виконкому Довгинцівської райради.

З 14 по 18 вересня проводять Чемпіонат України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок. Змагаються за першість спортсмени з різних куточків держави у спортивному комплексі в Хмельницькому. За переможні місця борються й українці у відповідних вагових категоріях. Також учасників поділяють за статтю.

У чемпіонаті брала участь вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи №9. Вікторія Іщук посіла ІІ місце у ваговій категорії 55 кг. Дівчина є майстром спорту України, а її тренером є Олександр Удовіченко.

Нагадаємо, вихованка спортивної школи Кривого Рогу виборола бронзу на Чемпіонаті світу з вільної боротьби.