Спортсменка із Кривого Рогу завоювала золото у міжнародному турнірі з боксу

11 Вересня 2022, 15:00 Поділитися СПОРТ

Криворізька спортсменка Поліна Черненко у польському місті Глівіце здобула золоту медаль на Міжнародному турнірі з боксу серед жінок. Вона гідно виступила у поєдинку та взяла першість у ваговій категорії 81+ кг.

З 6 по 10 вересня у Польщі відбувся Міжнародний турнір з боксу серед жінок, участь в яких взяли і українські спортсменки. Вихованка криворізької ДЮСШ №7 Полінв Черненко виборола золото»ю, змагаючись у ваговій категорії 81+кг. Підготували криворізьку чемпіонку тренери-викладачі Кекало І. М., Кірнос Д. Є. та Новоселець А.В.