Два призових місця здобула юна гімнастка з Кривого Рогу на Міжнародному турнірі в Сан-Марино

4 Вересня 2022, 14:46 Поділитися СПОРТ

Протягом двох днів спортсмени з різних куточків світу боролись за першість на змаганнях із художньої гімнастики за Кубок Сан-Марино. До турніру долучилась і юна вихованка криворізької спортивної школи №10 Марія Єжеменська, яка здобула золоту й срібну медалі.

З 3 по 4 вересня тривав 9-й Міжнародний турнір із художньої гімнастики. Змагання провели в одному зі спортивних комплексів Сан-Марино. У рамках кубку спортсмени боролись за призові місця у різних вікових категоріях та видах вправ. Взяла участь у турнірі й криворізька гімнастка. Вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи №10 Марія Єжеменська отримала одразу дві нагороди:
    ‒ І місце у категорії Senior A (віком 16 років та старші) у загальній категорії;
    ‒ ІІ місце у категорії Senior A (віком 16 років та старші) у вправах з обручем.

Готували до змагань юну гімнастку тренерка Алла Скрипник та хореографиня Світлана Лагода.

Нагадаємо, Марія Єжеменська нещодавно таож стала переможницею Міжнародних змаганнях з художньої гімнастки Gracia Cup 2022.