Юна гімнастка з Кривого Рогу стала переможницею Міжнародних змаганнях

1 Вересня 2022, 19:58 Поділитися СПОРТ

Протягом двох днів тривали змагання з художньої гімнастки, за першість на яких боролись спортсмени з різних куточків світу. До турніру долучилась й вихованка криворізької спортивної школи Марія Єжеменська, яка отримала золото.

27-28 серпня відбулись Міжнародні змагання з художньої гімнастики Gracia Cup 2022. Турнір провели в одному зі спортивних комплексів у Будапешті, що в Угорщині. За призові місця змагались гімнасти з різних країн світу у різних категоріях. У змаганнях взяла участь і вихованка Криворізької дитячо-юнацької спортивної школи №10. Марія Єжеменська посіла перше місце в категорії NON-FIG. Тренеркою дівчини є Алла Скрипник, а хореографом Світлана Лагода.

Нагадаємо, на Міжнародному турнірі з тхеквондо криворізький спортсмен здобув срібну медаль.