Спортсмени з Кривого Рогу стали чемпіонами України з боротьби самбо

18 Серпня 2022, 16:42 Поділитися СПОРТ

З 16 по 18 серпня у столиці проходить Чемпіонат України з самбо серед чоловіків та жінок. До змагань долучилися і криворіжці. Більше того, вони зайняли призові місця.

17 серпня Владислав Крилов та Данило Семеняка завоювали медалі на змаганнях із самбо, що мають назву «Юна Україна». Він проходить серед юніорів та юніорок.

Кривий Ріг представляли вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи №9, які згідно з результатами посіли наступні почесні місця:

Під керівництвом тренера Сергія Юріцина спортсмен Владислав Крилов вийшов у фінал Чемпіонату України з бойового самбо та виборов золоту медаль. Данило Семеняка посів на змаганнях третє місце. Його підготував Михайло Яловий.