Криворізький спортсмен Володимир Тимченко став абсолютним чемпіоном України з армреслінгу

19 Серпня 2022, 11:56 Поділитися СПОРТ

У Львові з 11 по 15 серпня пройшов Чемпіонат України з армреслінгу. Змагання провели у спортивному комплексі «Боско-Арена» у Львові. У ньому взяв участь криворізький спортсмен Володимир Тимченко, котрий зміг стати абсолютним чемпіоном України.

Зазначимо, криворізький чемпіон виборов перше місце в категорії на праву руку серед Ветеранів та старших чоловіків. Також він здобув перемогу на ліву руку, посівши перше місце. Спортсмен виступав у категорії 100+ кг.

Нагадаємо, у Чемпіонаті України з армреслінгу також взяв участь ще один криворізький спортсмен Олег Михайленко, вихованець Центру позашкільної освіти «Терни». Він зміг здобути дві золоті медалі.