Спортсмен з Кривого Рогу здобув дві золоті медалі на Чемпіонаті Україні з армреслінгу

16 Серпня 2022, 11:07 Поділитися СПОРТ

Протягом двох днів у Львові тривали всеукраїнські змагання з армреслінгу. За першість боролись близько 350 спортсменів у різних вагових та вікових категоріях. До чемпіонату долучився й вихованець Центру позашкільної освіти Олег Михайленко, який посів два перших місця. Про це повідомляє начальний Військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул.

З 12 по 14 серпня тривав Чемпіонат України з армреслінгу. Змагання провели в спортивному комплексі «Боско-Арена» у Львові. До чемпіонату долучились 350 спортсменів із 20 областей нашої держави. У межах змагань було три вікові категорії: дорослі, молодь 16-21 років та 40-річні ветерани. Також учасників розподіляли за статтю та вагою. В особистому заліку переможців та призерів нагороджували медалями й дипломами, а в командному - кубками й дипломами .

До чемпіонату долучився й вихованець Центру позашкільної освіти «Терни», криворізький спортсмен Олег Михайленко. За результатами чемпіонату він здобув дві золоті медалі. Крім того, молодого силача включили до збірної України для участі в Чемпіонаті світу з армреслінгу.

Нагадаємо, криворіжець Ігор Шевадзуцький здолав на ринзі колишнього суперника Віталія Кличка Кевіна Джонсона й здобув ювілейну десяту перемогу.