Криворізький стрілок став золотим призером на світовому чемпіонаті

8 Серпня 2022, 16:40 Поділитися СПОРТ

З 1 по 9 серпня у Франції проходить Чемпіонат світу з кульової стрільби. Учасники з різних країн боряться за першість на змаганнях у різних вікових та залікових категоріях. Криворізький спортсмен Роман Чадай також долучився до турніру та посів перше місце серед юніорів.

Чемпіонат проходить у французькому місті Шатору у шести категоріях у різних вікових групах та на різних дистанціях. У змаганнях серед юніорів взяли участь спортсмени з України, Фінляндії, Швеції, Німеччини та Франції. Криворізький стрілок Роман Чадай, вихованець ДЮСШ №7 змагався на дистанції 50 метрів у стрільбі з малокаліберної гвинтівки по рухомій мішені.

Завдяки своїй майстерності та старанням тренерів-викладачів юнак зумів вибороти золото та став переможцем у своїй категорії, набравши загалом 391 бал в обох етапах індивідуального заліку.

Підготували криворізького чемпіона до турніру Олексій Виливаний, Станіслав Лось та Віктор Скотніков.