12 призових місць посіли вихованці спортивної школи Кривого Рогу на чемпіонаті України з кульової стрільби

11 Липня 2022, 19:45 Поділитися СПОРТ

Шість днів тривали змагання за першість серед стрільців з різних куточків держави. До чемпіонату долучились і п’ять криворізьких спортсменів. Вихованці ДЮСШ №7 здобули дев’ять золотих медалей й три бронзові.

З 2 по 8 липня відбувся Відкритий чемпіонат України серед спортсменів з пістолета, РМ зі стрільби кульової. Змагання провели в одному зі спорткомплексів у Львові. До чемпіонату долучились спортсмени до 20 років. За перші місця можна було позмагатись у п’яти вправах, відповідно до статі, а також у особистому чи командному заліку. До боротьби за першість долучились і вихованці ДЮСШ №7. Відповідно до результатів криворіжці посіли наступні місця:
    1. Вілєна Бевз – І місце у вправах ПП-3 в особистому та командному заліках, І місце у вправі ПП-мікст, І місце у вправі МП-5;
    2. Максим Гімон – І та ІІІ місця у вправі ПП-3 в командному та особистому заліках відповідно, І місце ПП-мікст;
    3. Максим Клімас – І місце у вправі ПП-3 в командному заліку;
    4. Аліна Ткалик – І місце у вправі ГП-12 в особистому заліку, – І місце у вправі ГП-11А в особистому заліку;
    5. Роман Чадай – ІІІ місце у вправі ГП-11А в особистому заліку, ІІІ місце у вправі ГП-12 в особистому заліку.

Тренерами спортсменів були Олексій Виливаний, Станіслав Лось, Віктор Скотников.