Криворізький лікар виборов срібну медаль на чемпіонаті Європи серед ветеранів з бігу

20 Травня 2022, 16:47 Поділитися СПОРТ

Нещодавно стало відомо, що криворізький лікар-травматолог Микола Ярмілко став срібним призером Європейського чемпіонату з бігу по шосе. Про це повідомив Виконавчий комітет Інгулецької райради Кривого Рогу на своїй сторінці у соцмережах.

З 12 по 15 травня у італійському місті Гросетто відбувся Чемпіонат Європи серед ветеранів з бігу по шосе, у якому брав участь наш співвітчизник 70-річний Микола Ярмілко та ще 1 649 спортсменів із більш ніж 30 країн. Чоловік змагався у шосейних перегонах у трьох категоріях та завершив гонку другим і тим самим виборов срібну медаль. Загалом, українські спортсмени заробили на італійському змаганні вісім медалей.

У Кривому Розі Микола Ярмілко працює лікарем-травматологом вищої категорії та є завідувачем травматологічного відділення 11 лікарні інгулецького району.