Спортсмен з Кривого Рогу посів друге місце на чемпіонаті Польщі з бадмінтону

9 Травня 2022, 17:38 Поділитися

7 травня в одному з міст Польщі відбулись змагання з бадмінтону. За першість змагалась значна кількість спортсменів, до боротьби долучився й криворіжець Ярослав Трунов. За результатами чемпіонату спортсмен здобув срібло, програвши лише у фінальному поєдинку.

З настанням повномасштабної війни на території України багато спортсменів покинули свої домівки й відправились за кордон. Криворізький спортсмен Ярослав Трунов поїхав до Польщі, де один з місцевих клубів з бадмінтону надав йому можливість тренуватися й запропонував захищати честь клубу.
    Тож, 7 травня відбувся чемпіонат Польщі з бадмінтону в категорії Ю-15. Змагання провели в одному зі спортивних комплексів у місті Ченстохова. За почесні місця боровся й вихованець криворізького Дитячо-юнацького спортивного клубу №6  Ярослав Трунов (тренер Віталій Шульга).

Спортсмену не вдалось перемогти лише у фінальній грі чинному чемпіону Польщі. Боротьба між бадмінтоністами була майже «на рівних», гра закінчилась із рахунком 20-22 та 17-21. Таким чином криворіжець Ярослав Трунов посів друге місце в особистих змаганнях у межах чемпіонату Польщі з бадмінтону.