Криворізька спортсменка виборола бронзову медаль на Чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби

2 Квiтня 2022, 14:38 Поділитися СПОРТ

Уродженка Кривого Рогу Ілона Прокопевнюк у складі жіночої збірної зі спортивної боротьби відзначилась на європейському спортивному змаганні «Євро 2022», що проходив в Угорщині. Про це стало відомо на офіційній сторінці Асоціації спортивної боротьби України у Facebook.

За підтримки Асоціації спортивної боротьби та дружніх федерацій сусідніх країн дівчина у складі збірної пройшла тренувальний збір у Польщі та Угорщині. На змаганні спортсменка впевнено перемогла суперницю з Італії, а у півфіналі зіткнулася у боротьбі з німкою. За результатами змагань Ілона стала бронзовою призеркою чемпіонату в Будапешті.

У загальному заліку наша жіноча збірна посіла друге місце на «Євро-2022». До складу команди увійшли дівчата з Броварів – Аліна Грушина-Акобія, Херсону – Тетяна Ріжко і Алла Белінська, та Львова – Олександра Хоменець. Загалом, збірна виборола на чемпіонаті дві золоті, одну срібну та дві бронзові медалі.