У Кривому Розі відбувся чемпіонат з рукопашного бою серед нацгвардійців

11 Лютого 2022, 19:26 Поділитися СПОРТ

11 лютого у Кривому Розі визначилися переможці триденного чемпіонату на першість у рукопашному бою серед військовослужбовців Центрального оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України. 45 гвардійців з Кривого Рогу, Дніпра, Полтави, Кременчука, Олександрії та Енергодару. Перемогли військовослужбовці частини 3011, яка базується у нашому місті. Інформацію оприлюднили на сторінці військової частини в соцмережі.

Кривий Ріг зібрав військовослужбовців, що доводили свою майстерність у рукопашному бою. Гвардійці Центрального оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України змагалися за першість – серед них боролись за перемогу мешканці не лише Кривого Рогу, але й Дніпра, Полтави, Кременчука, Олександрії та Енергодару. Упродовж трьох днів спортсмени виступали у різних вагових категоріях. У фіналі гвардійці змагалися за призові місця у командах та поєдинках.

Перше місце серед полків та бригад здобула команда військової частини 3011, що базується у Кривому Розі. Друге та третє місце посіли команди військової частини 3036, котра знаходиться у Дніпрі, та військової частини 2269, яка знаходиться в Олександрії.

Серед батальйонів перемогу отримала збірна військової частини 3059 з Кременчука, друге місце посіла команда військової частини 3054 з Дніпра, а третє місце - команда військової частини 3042 з Енергодара.