Баскетболісти Кривого Рогу здолали супротивників з клубу «Черкаські мавпи»

18 Лютого 2022, 18:55 Поділитися СПОРТ

17 лютого відбулося протистояння між баскетбольними клубами «Кривбас» та «Черкаські мавпи». У запеклій боротьбі перемогу здобули криворіжці, обігравши своїх опонентів на 17 очок.

17 лютого провели матч регулярного чемпіонату Суперліги Windrose, у рамках якого на паркеті зустрілись БК «Кривбас» та БК «Черкаські мавпи». За перемогу баскетболісти змагались у стінах спортивного комплексу Криворізького національного університету.

У першій чверті опоненти криворіжців вирвались уперед з рахунком 8:2, але баскетболісти з «Кривбасу» швидко відігрались й зробили потужний ривок у сім очок. Після цього на паркеті панувала запекла боротьба між гідними суперниками.

Наприкінці другої чверті господарі паркету знову продемонстрували вдале володіння м’ячем і ситуацією на майданчику. Відтак, на велику перерву команди пішли з рахунком 38:27 не на користь «мавп». У третій чверті криворізькі спортсмени вибороли перевагу над гостями у 18 очок.

Після цього команда «Кривбас» спокійно й упевнено довела гру до перемоги.
    Фінальний рахунок матчу на табло склав 80:63 на користь «Кривбасу».

Зазначимо, 26 лютого криворізькі баскетболісти зіграють у наступному матчі у Миколаєві.

Нагадаємо, 14 нагород привезли спортсмени Кривого Рогу з обласного чемпіонату з легкої атлетики.