14 нагород привезли спортсмени Кривого Рогу з обласного чемпіонату з легкої атлетики

17 Лютого 2022, 09:58 Поділитися СПОРТ

Протягом двох днів легкоатлети з різних куточків Дніпропетровщини боролись за першість на обласних змаганнях. Від Кривого Рогу на чемпіонат відправились вихованці спортивної школи №10, які й посіли 14 почесних місць. Інформація про це з’явилась на сторінці Дитячо-юнацької спортивної школи №10.

З 9 по 10 лютого тривав Чемпіонат області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 14 та 15 років. Змагання провели в одному зі спортивних комплексів у Дніпрі. Юні легкоатлети виступали у восьми категоріях. Переможців та призерів нагородили дипломами за зайняті почесні місця. Кривий Ріг на чемпіонаті представляло 10 вихованців Дитячо-юнацької спортивної школи №10, тренером спортсменів є Коноваленко О. С.

За результатами змагань криворізькі легкоатлети посіли наступні місця:
    – Анна Гуртова– І місце 1500м спортивна ходьба з результатом 7.39,6, а також І місце 1500 м біг із перешкодами з результатом 7.17,3;
    – Віктор Мациборко – І місце біг 800 м з результатом 2.19,7;
    – Даніїл Чернов – І місце біг 3000 м з результатом 10.19,5;
    – Владислав Романов – ІІ місце біг 1500 м з результатом 5.01,1, а також ІІ місце біг 3000 м з результатом 10.50,3;
    – Мирослава Вівчаренко – І місце біг 1500 м з результатом 5.20,3, І місце біг 3000 м з результатом 11.43, а також ІІ місце біг 400 м з результатом 1.07,6;
    – Ксенія Масальська – ІІ місце біг 800м з результатом 2.40,8;
    – Андрій Дирда – ІІІ місце 800 м з результатом 2.22,1;
    – Тетьяна Гуртова – ІІІ місце 1500 м спортивна ходьба з результатом 8.27,9;
    – Богдан Гнатенко – ІІІ місце 1500 м з результатом 5.33,5;
    – Мілана Смелянець – ІІІ місце 3000 м з результатом 15.11,8.

Нагадаємо, гімнастки з Кривого Рогу здобули переможні місця на турнірі «Принцеса Лебідь».