Баскетболісти Кривого Рогу обіграли суперників у матчі Суперліги Windrose і пройшли до наступного туру чемпіонату

7 Лютого 2022, 17:22 Поділитися

5 лютого на паркеті Криворізького національного університету у регулярному чемпіонаті Суперліги Windrose зіткнулись дві команди – «Кривбас» і «Тернопіль». У результаті напруженої боротьби, переможцями стали криворізькі баскетболісти. Матч закінчився з рахунком 65:58. Про це стало відомо з офіційного сайту Суперліги Windrose.

На базі Криворізького національного університет відбувся матч регулярного чемпіонату Суперліги Windrose, в рамках якого за першість змагались спортсмени баскетбольних клубів «Кривбас» і «Тернопіль».

У першій чверті справжніми володарями паркету були баскетболісти «Тернополя», які продемонстрували неабияку жагу до перемоги. Втім, криворіжцям на початку гри більше п’яти хвилин не вдавалося набрати перші очки у матчі. Так, наприкінці першої чверті рахунок був на користь гостей. У другій десятихвилинці ситуація змінилась: спортсмени з «Кривбасу» скоротили різницю очок до восьми.

Після великої перерви криворізька команда все ж таки дала гідну відсіч супротивникам. Баскетболістам вдалось не лише зрівняти рахунок, а й вперше у матчі вийти вперед. Отже, у заключній десятихвилинці рахунок на табло змінювався після кожної атаки, і до вирішальних хвилин жодна з команд не мала явної переваги.

Наприкінці гри баскетболіст з «Кривбасу» влучив у корзину переможним триочковим кидком. Це був вирішальний гол, який приніс команді Кривого Рогу другу перемогу в сезоні над «Тернополем». Закрили чемпіонат із рахунком 65:58 на користь БК «Кривбас».

Наступний матч для криворіжців відбудеться 10 лютого. За першість «Кривбас» змагатиметься з «Хіміком».

Нагадаємо, у Кривому Розі відбувся IV відкритий кубок міста з джиу-джитсу «Largo cup 2022».