Баскетбольна команда з Кривого Рогу переграла харківських «Соколів»

24 Січня 2022, 10:31 Поділитися СПОРТ

22 січня Кривому Розі відбувся черговий тур регулярного чемпіонату Суперліги Windrose. БК «Кривбас» приймав на домашньому паркеті «Соколів» із Харкова. Гра закінчилась перемогою наших земляків.

Гості з Харкова впевнено розпочали поєдинок. Кривбасівці були напружені, втрачали багато передач та помилялися на старті першої чверті. Як наслідок програли стартову десятихвилинку, поступившись суперникам на 12 очок.

На початку другої чверті відставання склало вже 14 очок. Проте нашим землякам вдалося відігратися із вражаючим рахунком 15:2, що додало червоно-білим упевненості та вивело у відрив на три очка перед великою перервою.

У третій чверті гра йшла за схожою схемою. Харків’янам ніяк не вдавалося відновити взаємодію, яку вони демонстрували на початку зустрічі. Натомість криворіжці встигали максимально ефективно грати як в захисті, так і в атаці. А серія триочкових влучних кидків наприкінці третьої чверті ще більше зміцнила лідерство БК «Кривбас». На заключну чверть господарі вийшли у відрив на 13 очок.

Запасу міцності та переваги на табло криворіжцям вистачило, аби витримати спроби харківських суперників відігратися та вибороти першу в сезоні перемогу в особистих зустрічах. Наразі команда наших баскетболістів посідає восьме місце у турнірній таблиці.