Баскетболісти з Кривого Рогу в гостях переграли суперників у Запоріжжі

15 Січня 2022, 10:15 Поділитися СПОРТ

14 січня у стінах Палацу спорту «Юність», що у Запоріжжі, наші спортсмени здолали місцевий баскетбольний клуб. Мова йде про матч регулярного чемпіонату Суперліги Windrose, у якому БК «Кривбас» переграв опонентів, проявивши волю до перемоги у останній чверті. Напружений, проте переможний двобій дозволить нашому клубу закріпитись на своєму місці утурнірній таблиці.

14 січня гравці БК «Кривбас» відправились до Запоріжжя на протистояння з місцевим колективом. У стінах ПС «Юність» БК «Запоріжжя» влаштували для наших гравців справжній «теплий» прийом. Та криворіжці швидко оговтались і взяли гру під свій контроль. Стартова чверть завершилась оптимістично для нас – 13:15.

Після перерви господарі прагнули якнайшвидше нагадати про те, хто є головним на паркеті. Утім, гості не піддались і не відпустили їх перевагу по очках занадто далеко. Та все ж не витримали напруги й кривбасівці віддали другу чверть опонентам – 16:14.

У останніх двох чвертях глядачі очікували найбільшого запалу, й обидва клуби не підвели. Третя чверть проходила з перехідним успіхом як для гостей, так і для господарів. Та попри все БК «Запоріжжя» взяли перемогу й тут – 20:16.

Таке становище наздоганяючих аж ніяк не могло порадувати баскетболістів з Кривого Рогу. Тому наші земляки кинули усі свої сили на фінальну 10-хвилинку матчу. Відразу наші гравці кинулися у стрімкий пресинг. Домінування БК «Кривбас» втримав до кінця поєдинку, незважаючи на те, що господарі паркету під кінець десятихвилинки почали перехоплювати ініціативу. Та криворіжці не відпустили перемогу.

Таким чином наші баскетболісти змогли дотиснути суперників, а на табло засвітились у підсумку приємні для БК «Кривбас» – 66:71. Ця перемога дозволить команді закріпити свої позиції й навіть зазіхнути на майбутнє підвищення в турнірній таблиці.