Команда баскетболістів з Кривого Рогу програла супротивникам з «Будівельнику» на виїзному матчі у рамках чемпіонату суперліги Windrose

20 Грудня 2021, 19:20 Поділитися СПОРТ

Ввечері 18 грудня у Києві провели останній цього року регулярний матч в рамках суперліги Windrose. На паркеті зустрілись два баскетбольні клуби «Кривбас» та «Будівельник». У протистоянні криворіжці зазнали поразки, незважаючи на велике бажання перемогти, відрив склав майже десять очок. Про це стало відомо з офіційного сайту суперліги Windrose.

18 грудня за перемогу у матчі змагались БК «Кривбас» та БК «Будівельник». У першій чверті володарями паркету себе проявили гравці «Будівельника», створивши перевагу 10:2 і втримуючи її. Незважаючи на зусилля криворіжців, здолати перевагу суперників, друга 10-хвилинка пройшла за аналогічним сценарім – 21:15 на користь БК «Будівельник».

По перерві криворізькі баскетболісти намагались змінити малюнок гри і вирівняти баланс здобутих залікових балів на табло. Втім, третю чверть теж виграли кияни – із рахунком 20:13. Під завісу зустрічі «кривбасівці» потужно додали, і навіть виграли останню 10-хвилинку – 24:33. Втім, цього виявилось недостатньо. Фінальний підсумок заключної зустрічі цього року – 82:73 на користь київського «Будівельника».

А 8 січня криворізькі баскетболісти зустрінуться на паркеті із харківським «Політехніком» у рамках регулярного чемпіонату Суперліги Windrose.

Нагадаємо, баскетбольний клуб з Кривого Рогу в рамках Суперліги Windrose переміг «Черкаських Мавп».