Баскетбольний клуб з Кривого Рогу в рамках Суперліги Windrose переміг «Черкаських Мавп»

17 Грудня 2021, 15:26 Поділитися СПОРТ

16 грудня у Черкасах за першість змагались «Кривбас» та «Черкаські Мавпи». Незважаючи на постійні зміни у рахунку та сильне бажання обох команд перемогти, криворізькі баскетболісти обійшли суперників на шість очок та стали переможцями. Фінальний рахунок склав 65:71. Інформація про це з’явилась на офіційному сайті Федерації баскетболу України.

16 грудня відбувся регулярний чемпіонат Суперліги Windrose, в рамках якого на паркеті зустрілись дві команди – «Кривбас» та «Черкаські Мавпи». Незважаючи на те, що спортивне протистояння «мавпи» провели на власному паркеті, їм це не допомогло. Боротьба в поєдинку між двома майже рівними командами проходила за принципом гойдалки. У першій чверті «Черкаські Мавпи» активно себе проявили на паркеті, але згодом розгубили атакувальний запал. Проте спортсмени з Кривого Рогу вже у другій чверті вирішили піти у наступ та організували відрив у рахунку на свою користь.

же у третій чверті на майданчику знову почали панувати господарі, які відіграли чотири очки відставання та вийшли уперед на три. Однак «Черкаським Мавпам» не вдалось утримати перевагу, адже у заключній 10-хвилинці криворізькі баскетболісти зробили значний ривок, який виявився вирішальним. Попри кілька тайм-аутів суперники «Кривбасу» так і не змогли реабілітуватися. Матч закінчився із рахунком 65:71 на користь криворіжців.
    18 грудня «Кривбас» зустрінеться на паркеті у Києві з БК «Будівельник».

Нагадаємо, баскетболісти з Кривого Рогу перемогли суперників з клубу «Хімік» у матчі регулярного Чемпіонату української Суперліги.