Баскетболісти з Кривого Рогу перемогли суперників з клубу «Хімік» у матчі регулярного Чемпіонату української Суперліги

13 Грудня 2021, 16:14 Поділитися СПОРТ

11 грудня відбувся черговий тур Чемпіонату української Суперліги, у рамках якого за перемогу змагались БК «Кривбас» та СК «Хімік». Незважаючи на напружену боротьбу, криворізькі баскетболісти здобули перемогу із рахунком 66:63. Про це стало відомо з сайту спортивного клубу «Хімік».

11 грудня спортивне протистояння відбулось на паркеті Криворізького національного університету. У боротьбі за першість зійшлися баскетболісти з клубу «Кривбас» (Кривий Ріг) та «Хімік» (Южне). На початку матчу суперники криворіжців вели в рахунку – 9:0 у першій чверті. Проте це тривало не довго – наприкінці другої чверті спортсмени «Кривбасу» вирвалися уперед з рахунком 30:26.

Після перерви криворіжці продовжили тримати перевагу на паркеті, перевага у третій чверті вже складала десять очок. Майже всю четверту чверть баскетболісти з «Хіміка» намагались відігратись, але досягти цього вдалося лише в останні три хвилини гри. Наприкінці змагань южненский клуб зрівняв рахунок у 63:63. Проте Клім Артамонов з «Кривбасу» встиг провести атаку за три останні секунди, відправив м’яч у кошик з-за триочкової лінії та подарував своїй команді перемогу – 66:63 на користь БК «Кривбас».