Баскетболісти Кривого Рогу поступилася команді з Дніпра в суперлізі Windrose

21 Січня 2022, 15:23 Поділитися

Баскетбольний поєдинок між гравцями команди Кривого Рогу та Дніпра відбувалася на території криворіжців. Але це їм не допомогло здобути перемоги. Так, гра закінчилася з рахунком 82:87 на користь Дніпра.

Криворізька команда з самого початку намагалася бути першою, користуючись статусом господаря гри. Але, все ж таки, перевага дніпрян відчувалася. Вони більше штурмували суперника, що закінчувалося влучною атакою.

Кращими в криворізькій команди став  Айзея Юміпіг, який здобув для команди дев’ять очок. Він реалізував за першу половину два триочкових з п’яти. Господарям матчу добре давалися дальні кидки, що стали головним домінуючим показником над суперником до великої перерви.

У дніпровській команді в першій половині кращим став В’ячеслав Кравцов, який здобув для команди 15 очок. Дніпряни контролювали ситуацію та були попереду. У результаті, на велику перерву команди пішли з розривом в 11 пунктів.

Друга половина гри розпочалася з наступу Кривбасу, які намагалися вирватися вперед. Їм все ж таки вдалося за 10 хвилин відіграти п’ять з 11 очок відставання. До того ж, криворізька команда до останнього намагалася врятувати ситуацію.

Так, у заключній чверті, а саме за 30 секунд до кінця ігрового часу, Клим Артамонов скоротив різницю до шести очок. Але, на жаль, дніпрянам вдалося захистити свою перемогу, розбивши спробу криворіжців здійснити вирішальну атаку. Так команда Дніпра й здобула переможний рахунок з результатом 82:87.

Таким чином, криворіжці залишаються на дев’ятому місці в турнірній таблиці.