Футбольний клуб «Кривбас» Кривий Ріг зіграв внічию з командою «Прикарпаття»

20 Вересня 2021, 10:02 Поділитися СПОРТ

У рамках дев’ятого туру Першої ліги 18 вересня криворізький «Кривбас» гостював у Івано-Франківську, зустрічаючись з командою «Прикарпаття». Матч закінчився нічийним рахунком 1:1. Про це інформує прес-служба ФК «Кривбас» Кривий Ріг.

Гра розпочалася з атак криворізького «Кривбасу». Уже на другій хвилині наша команда мала змогу вийти вперед, але з пенальті Дебелко не зміг переграти голкіпера супротивника. Криворіжці продовжували володіти відчутною перевагою і вона втілилась в забитий м’яч на 18 хвилині. Мостовий виконав подачу у штрафний на Васіна, скидка далі у центр на Хобленка. Олексій пробивав, але удар не вдався, проте вийшла ідеальна передача на Щедрого, який потужно пробив під поперечину – 0:1.

На 23-й хвилині з пенальті гол у ворота «Кривбасу» забив Барчук, як виявилось, зафіксувавши кінцевий рахунок матчу 1:1. У підсумку нічия та друге місце перед матчем з харківським «Металістом».

«Гра нам не вдалася. Ми серйозно готувалися, розібрали суперника. Наразі виїзні матчі даються нам важко. Хочемо показувати змістовний футбол. Налаштовували команду на контроль м’яча, позиційні швидкі атаки. Але сьогодні у нас практично нічого не виходило. Програли боротьбу, підбори, перехід із оборони в атаку. Втрачали м’ячі у простих ситуаціях. Чесно кажучи, не впізнав свою команду. Особливо у першому таймі: багато допускали браку. Якщо хочемо вигравати матчі, потрібно вигравати єдиноборства. Виглядали погано, ми не задоволені грою команди. Якщо хочемо вийти в УПЛ, повинні грати на хорошому рівні як вдома, так і на виїзді», - поділився враженнями від гри головний тренер «Кривбасу» Геннадій Приходько.