Футбольний клуб «Кривбас» із Кривого Рогу зазнав поразки на виїзді

7 Вересня 2021, 12:35 Поділитися СПОРТ

У понеділок 6 вересня «Кривбас» проводив свій календарний матч у Першій Лізі, у Сумах проти липоводолинського «Альянсу». Матч завершився поразкою криворіжців з рахунком 2:1.

Повідомляється, що супротивником «Кривбасу» у сьомому турі Першої ліги став липоводолинський «Альянс». Уже в дебюті гри на п’ятій хвилині криворіжці пропустили гол, відзначився Загинайлов. Незважаючи, на значну територіальну перевагу «Кривбасу» вже на 72 хвилині «Альянс» подвоїв рахунок зусиллями Агапова. Криворіжці відповіли на це лише голом з пенальті Дебелка. У підсумку фінальний свисток зафіксував поразку «Кривбасу» з рахунком 2:1.

Наступний матч «Кривбас» зіграє на стадіоні «Гірник», де 12 вересня, о 15:30 прийматиме «Ужгород».