Поєдинок між двома командами з Кривого Рогу закінчився з рахунком 4:2 на користь клубу «Суха Балка»

6 Вересня 2021, 18:35 Поділитися СПОРТ

4 вересня відбувся футбольний матч третього туру між командами «Суха Балка» і «Гірник» (ветерани). Поєдинок завершився невдало для клубу «Гірник», їх опоненти закинули до воріт чотири м’ячі. Про це повідомляється на офіційному сайті футбольної академії «Гірник».

4 вересня криворізький «Гірник» (ветерани) провів четвертий календарний матч в рамках турніру пам’яті Володимира Яшніка. У третьому турі зустрілись дві команди з Кривого Рогу – «Суха Балка» й «Гірник» (ветерани). Змагання провели на одному з футбольних полів клубної академії.

Рахунок матчу відкрили тільки у другому таймі. Перша половина гри пройшла з рахунком 0:0. Перший гол забив футболіст «Гірника» Володимир Колос на 54 хвилині. Після цього супротивники забажали взяти реванш та забили гол на 63 хвилині. Спортсмен з ФК «Суха Балка» Олександр Деркач закинув м’яч до воріт земляків, тим самим зрівняв рахунок на табло. Після цього футболісти не зупинились та забили ще три голи – Артем Абиякий на 78 хвилині, Олександр Деркач на 83 і Максим Шкляренко – 89. Останній гол у грі закинув футболіст команди «Гірник» Євген Арбузов на додатковій хвилині. Фінальний рахунок склав 4:2 на користь клубу «Суха Балка».

Нагадаємо, у Кривому Розі нагородили призерів турніру з міні-футболу, присвяченого Валентину Новікову.