«Золото» поїде до Кривого Рогу: Ілона Прокопевнюк здобула перемогу на всеукраїнському турнірі

16 Серпня 2021, 21:17 Поділитися СПОРТ

У Львові з 15 по 18 серпня проходить Кубок України з вільної боротьби, присвячений 30-й річниці Незалежності України. Кривий Ріг на змаганнях представляє борчиня Ілона Прокопевнюк. За підсумками першого дня змагань вона посіла перше місце у своїй ваговій категорії. Про це інформує виконком Інгулецької райради.

За підсумками першого дня змагань, наша землячка Ілона Прокопевнюк посіла перше місце. Змагальний день почався зі зваження, потім відбулися попередні спаринги у вагових категоріях жінки: 50, 53, 57, 62, 68, 76 кілограмів. Далі – півфінальні сутички у вагових категоріях жінки: 50, 53, 57, 62, 68, 76 кілограми. Втішні двобої відбувались ближче до кінця змагань також у вагових категоріях жінки: 50, 53, 57, 62, 68, 76 кілограмів. І на завершення, фінальні бої у вагових категоріях жінки: 50, 53, 57, 62, 68, 76 кілограми. Ілона стала кращою у ваговій категорії 62 кілограми.