В одні ворота: футбольний клуб «Кривбас-АТО» Кривий Ріг розгромив суперника з Одеси
15 серпня на полі футбольної академії «Гірник» відбувся матч національної Ліги учасників АТО/ОСС «Кривбас-АТО» та «Одеса-АТО». З рахунком 9:0 перемогу здобули криворіжці. Інформацію з’явилась на клубній сторінці у соцмережі.
![В одні ворота: футбольний клуб «Кривбас-АТО» Кривий Ріг розгромив суперника з Одеси](/images/16x9/photo_2021-08-15_16-43-40.jpg)
У черговому матчі національної першості криворізька команда Віктора Бакума «Кривбас-АТО» легко здолала суперника з нижньої частини турнірної таблиці ФК «Одеса-АТО». Господарі поля відправили у сітку суперників дев’ять голів, ба більше зберегли власні ворота «на замку». Це одна з найбільших перемог криворіжців у національній Лізі учасників АТО/ООС нинішнього сезону. За криворіжців у воротах одеситів по черзі розписалися Олексій Князєв, Юрій Стан, Андрій Різніченко, Ігор Гладких, Юрій Стан, Назарій Шутильов, Юрій Стан, Валерій Жигадло, та з пенальті Олександр Данилюк. Після впевненої перемоги криворізькі воїни розмістилися на третій сходинці чемпіонату. А активі підопічних Віктора Бакума 24 очки. ФК «Одеса-АТО» залишилася на сьомій сходинці з семи очками.
Переможний матч присвятили пам’яті українського героя Віталія Короля, який загинув у зоні АТО влітку 2014 року.
![](/img/2021-08/16/1629104053-photo_2021-08-16_11-53-05.jpg)
![](/img/2021-08/16/1629104063-photo_2021-08-16_11-53-31.jpg)
![](/img/2021-08/16/1629104073-photo_2021-08-16_11-53-36.jpg)
![](/img/2021-08/16/1629104906-photo_2021-08-16_12-05-46.jpg)
![](/img/2021-08/16/1629104916-photo_2021-08-16_12-05-47.jpg)
![](/img/2021-08/16/1629104924-photo_2021-08-16_12-05-53.jpg)
![](/img/2021-08/16/1629104934-photo_2021-08-16_12-06-10.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)
![](/static/img/novideo.jpg)