Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Стали відомі переможці національних змагань «Ігор Нескорених» у Кривому Розі (список чемпіонів)

  12 Липня 2021, 09:11 Поділитися

  У Кривому Розі за підтримки міського голови Костянтина Павлова 10-11 липня проходилиВсеукраїнські змагання «Ігри Нескорених». Протягом 2 днів на двох локаціях – у «Палаці водних видів спорту» та на запасному полі стадіону «Металург» 98 спортсменів із 20 областей України змагалися з плавання та стрільби з луку. Наразі стали відомі переможці змагань.

  Стали відомі переможці національних змагань «Ігор Нескорених» у Кривому Розі (список чемпіонів)

  Міський голова Костянтин Павлов від імені громади Кривого Рогу на церемонії закриття сказав: «Впевнений, що всі отримали багато вражень. Дійсно, організація таких змагань - це дуже велика справа. Я вдячний всім організаторам, спонсорам і меценатам за те, що підтримали такі змагання. Я вдячний всім спортсменам за жагу до перемоги. Сьогодні є нагороджені, але нема переможених. Я бажаю всім добра, благополуччя і янгола-охоронця. Ми дуже раді вас вітати в нашому гостинному рідному Кривому Розі».

  Оксана Горбач, національна координаторка проєкту «Ігри Нескорених» в Україні зазначила: ««Ігри Нескорених Кривий Ріг» підняли змагання на новій рівень. З точки зору суддівства плавання, стрільби з лука, організації спортивних локацій, транспортування, харчування, поселення - організація дуже потужна». Оксана Горбач подякувала Миколі Колеснику, Сергію Гордееву, ГО «Нескорені». «Особистаподяка міському голові Костянтину Павлову, заступнику мера Сергію Мілютіну, міський раді, усім службам, які працюють з міськвиконкомомза те, що ви надали абсолютне сприяння цьому заходу. На відміну від інших міст, міська влада Кривого Рогу забезпечили захід швидкою допомогою, патрулюванням, транспортуванням учасників. Саме відношення до ветеранів, до наших змагань – це абсолютно новій рівень.Нам тепер є, що казати «Знаєте, а от так було у Кривому Розі і це було дуже круто».

  Микола Колесник, співорганізатор змагань у Кривому Розі зазначив: «Дуже хвилювався з того моменту, коли народилася ідея провести «Ігри Нескорених» у Кривому Розі. Щоб провести такі змагання працювало все місто - мешканці, керівництво міста, команда «Кривбас Нескорених». Застосовували досвід Черкас і Києва. Щиро вдячний всім!Вважаю, що такі змагання повинні крокувати зі столиці по регіонах. На місцях прийде велика кількість новачків, які спробують себе в басейні, в стрільбі з луку або на бігових доріжках, powerlifting та інше. Так вони будуть долучатися до спільноти, соціалізуватимуться».

  ПЕРЕМОЖЦЯМИ ЗМАГАНЬ З ПЛАВАННЯ СТАЛИ:

  ПЛАВАННЯ 50 М ВІЛЬНИМ СТИЛЕМ

  Плавання, 50м брасом

  Плавання 50м на спині

  Плавання, 50м батерфляй

  Плавання, 100м вільним стилем

  ПЕРЕМОЖЦЯМИ ЗМАГАНЬ ІЗ СТРІЛЬБИ З ЛУКУ СТАЛИ:

  «Ігри нескорених» (Invictus Games) заснував Герцог Сассекський (принц Гаррі) у 2014 році. Це міжнародні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки. Україна долучилась до Ігор у 2017 році. У травні 2020 міжнародні змагання мали відбутися у Гаазі, проте у зв’язку з карантинними обмеженнями, викликаними COVID-19, вони були перенесені на 2022 рік.

  Теги
  • #ігри нескорених
  • #спорт