Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Костянтин Павлов учасникам Всеукраїнських змагань «Ігри Нескорених»: «Упевнений, що гостинна криворізька земля надасть вам сили та принесе удачу!»

  10 Липня 2021, 12:40 Поділитися ЦИТАТА

  Наше місто вперше приймає чемпіонат для поранених ветеранів.

  Костянтин Павлов учасникам Всеукраїнських змагань «Ігри Нескорених»: «Упевнений, що гостинна криворізька земля надасть вам сили та принесе удачу

  10-11 липня у «Палаці водних видів спорту» та на запасному полі стадіону «Металург», пройдуть змагання «Ігор Нескорених». Протягом 2 днів на двох локаціях відбуватимуться змагання з плавання (50 м, вільним стилем та брас) та стрільби з лука (категорії новачків, просунутих та професіоналів, дистанція 18 м). Вхід для уболівальників вільний.

  До участі у змаганнях до міста з різних куточків країни приїхали позмагатися 98 українських ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, захворіли або були травмовані, виконуючи свої службові обов’язки в зоні бойових дій. Учасники приїхали з 20 областей країни. Серед учасників – ті, хто вже не вперше бере участь у змаганнях і, що особливо приємно, приєднались ветерани, для яких зі змагання стануть першими у житті.

  Відкриваючи Всеукраїнські змагання, міський голова Костянтин Павлов від імені громади щиро привітав учасників та побажав усім вам успіхів та наснаги: «Для України і всіх нас ви – вже Герої, я щиро бажаю вам перемоги в цих іграх. Впевнений що наша гостинна криворізька земля наддасть Вам сил і принесе удачу! Дійсно у нашому місті запроваджена і реалізується унікальна комплексна програма підтримки учасників антитерористичної операції, учасників операції об’єднаних сил, членів сімей загиблих. Запроваджені виплати соціальної підтримки. Від самого початку бойових дій наше місто взяло під опіку сім’ї військовослужбовців».

  Зазначимо, крім спортивної складової, важливо те, що Ігри Нескорених – це соціальний захід для поранених бійців, їхніх сімей та друзів, можливість провести час в колі побратимів та однодумців. Мета проведення таких змагань не в столиці – розвиток місцевих ветеранських осередків і спортивну реабілітацію учасників бойових дій.

  Оксана Горбач, координаторка проєкту «Ігри Нескорених» в Україні, також привітала учасників зі стартом змагань: «Сьогодні у нас вдруге проходять «Ігри Нескорених» не в столиці. Я думаю, що кожен учасник, який був у Києві, був у Черкасах, бачить наскільки зростає рівень підготовки команд, які зустрічають нескорених. Ми надзвичайно пишаємось що маємо змогу долучитися до цього, бути причетними до цього процесу. Я вас запевняю: ми всі з вами стоїмо біля започаткування системної спортивної реабілітації в Україні і спільноти, яка займається спортом, і головне – підтримує, допомагає одне одному. З честю, з гідністю, з повагою».

  Співорганізатор змагань «Ігри Нескорених» у Кривому Розі Микола Колесник: «Я радий вітати всіх в гостях у нашому славетному місті в сталевому серці України – в Кривому Розі, у нашому Кривбасі. Вдячний кожному, хто приїхав на ці змагання. Заради підготовки змагань на такому рівні, щоб достойно приймати справжніх Героїв все місто працювало. Ми переймаємо найкращий досвід, щоб Кривий Ріг став флагманом Invictus, щоб ми нарешті отримали відбірковий тур на Дюссельдорф безпосередньо у Кривому Розі і Дніпрі. Я впевнений, ми для цього усе зробимо разом».

  Довідково:

  «Ігри Нескорених» (eng. Invictus Games), засновані Герцогом Сассекським у 2014 році.

  Україна долучилась до «Ігор Нескорених» у 2017 році, дебютувавши на змаганнях у Торонто, Канада, у 2018 році – в австралійському Сіднеї. У травні 2020 міжнародні змагання мали відбутися у Гаазі, проте у зв’язку карантинними обмеженнями, викликаними COVID-19, вони були перенесені на квітень 2022 року.

  За час існування в Україні проєкт розширив спортивні дисципліни, доступні для ветеранів, сприяв запуску державної системи спортивної реабілітації поранених військовослужбовців та ветеранів, змінив життя сотень ветеранів та їхніх родин, а також мобілізував суспільство на підтримку українських бійців на шляху до повернення до мирного життя після війни.

  Теги
  • #ігри нескорених