Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  «Ігри Нескорених» в Кривому Розі організовані на надзвичайно високому рівні, - Оксана Горбач, національна координаторка Invictus Games

  11 Липня 2021, 10:13 Поділитися ЦИТАТА

  Представниця оргкомітету Invictus та Warrior Games в Україні підкреслили високий рівень організації змагань. Зокрема, вона відмітила рівень комфорту поселення, спеціального соціального транспорту для учасників з обмеженими можливостями, організації локацій та суддівства змагань. «Я надзвичайно задоволена рівнем організації в Кривому Розі. Транспорт, харчування, логістика, спортивні локації, рівень підготовки суддів. Все на надзвичайно високому рівні».

  «Ігри Нескорених» в Кривому Розі організовані на надзвичайно високому рівні, - Оксана Горбач, національна координаторка Invictus Games

  Оксана Горбач сказала: «Такий соціальний транспорт як у Кривому Розі, є далеко не в кожному обласному центрі. Наших учасників на візках вночі, зранку зустріли на вокзалі, привезли в готель. Поселили в один з найкращих у Кривому Розі готелів. Учасники підходили до мене дякували за те що там дуже гарні умови, харчування і все інше».

  Відповідаючи на запитання ЗМІ, національна координаторка Ігор нескорених відмітила: «Ми проводимо «Ігри Нескорених» в Кривому Розі на запрошення міської громади. Ветеранська спільнота Кривого Рогу звернулась до організаційного комітету «Ігор Нескорених» з пропозицією. Ваша активна спільнота ветеранів, учасників бойових дій дбає один про одного, хоче організовувати заходи. Керівництво міста і міський голова Костянтин Павлов підтримали цю ініціативу. Ми приїхали і беремо участь, допомагаємо обладнанням - тут наші луки, допомагаємо експертизою, тому що це все ж таки ігри з обмеженням функціональності».

  Організатори також відмітили роботу волонтерів, які супроводжували та надавали підтримку учасникам змагань.

  Оксана Горбач повідомила, що у Кривому Розі зібралося більше ста учасників із Східної, Західної, Центральної та Південної України. «Представлені абсолютно усі підрозділи Збройних сил, Національна Гвардія, Прикордонна Служба та Добровольчі батальйони. Це дійсно всеукраїнські змагання, які Кривий Ріг приймає на дуже високому рівні».

  Нагадаємо, Кривий Ріг уперше приймає чемпіонат для поранених ветеранів. Відкрив змагання міський голова Костянтин Павлов, який від імені громади щиро привітав учасників та побажав усім вам успіхів та наснаги. 10-11 липня у «Палаці водних видів спорту» та на запасному полі стадіону «Металург», проходять змагання «Ігор Нескорених». Протягом 2 днів на двох локаціях відбуватимуться змагання з плавання (50 м, вільним стилем та брас) та стрільби з лука (категорії новачків, просунутих та професіоналів, дистанція 18 м).

  11 липня проходять фінальні змагання серед лучників, котрі пройшли кваліфікацію 10 липня. Про переможців повідомимо у наступних публікаціях.

  Теги
  • #ігри нескорених