Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Незважаючи на війну – з квітами, усмішками та побажаннями на краще мирне майбутнє криворізькі учні завершили навчальний рік, понад 300 випускників отримали золоті та срібні медалі

  20 Червня 2024, 11:00 Поділитися

  У нашому місті цього року 2,5 тисячі випускників 11-х класів та 6 889 дев’ятикласників. Серед одинадцятикласників 322 учні нагороджені медалями «За високі досягнення у навчанні»: 246 випускників отримали – «золото» та 76 – «срібло». З них найбільша кількість у Саксаганському районі – 109.

  Незважаючи на війну – з квітами, усмішками та побажаннями на краще мирне майбутнє криворізькі учні завершили навчальний рік, понад 300 випускників отримали золоті та срібні медалі

  В. о. міського голови Юрій Вілкул завітав на урочисту церемонію нагородження випускників Саксаганського району та привітав юнаків і дівчат із закінченням школи, початком нового, дорослого етапу життя, а також вручив нагороди кращім випускникам за здобутки у навчанні.

  «Черговий навчальний рік ми завершуємо в умовах війни. Це, звичайно потребує від  усіх нас, певних коректив та зусиль. Й те, що сьогодні в Кривому Розі ми маємо 2,5 тисячі випускників, а ще й понад 300 медалістів – такої плеяди медалістів у місті не було вже 10 років! Це говорить про те, що попри виклики воєнного часу, повітряні тривоги, блекаути, міська влада, освітяни, батьки й діти – ми всі разом, змогли адаптувати освітній процес до нинішніх реалій, створити належні безпекові умови, аби навіть при основній дистанційній формі навчання діти мали можливість відвідувати й очні заняття, задля здобутку якісного рівня знань та досягнення високих показників у навчанні.

  У Кривому Розі забезпечена робота 129 шкіл, гімназій і ліцеїв, у 121 закладі освітній процес проходить в онлайн форматі зі щотижневими офлайн консультаціями та дотриманням усіх вимог безпеки – це для нас пріоритет у роботі з дітьми. Вже облаштовано 108 укриттів на базі шкіл, всі вони отримали відповідні дозволи від ДСНС.

  Мені приємно, що криворізькі школярі навіть в умовах війни демонструють високі досягнення у навчанні, є активними й успішними  учасниками предметних олімпіад й конкурсів, фестивалів, баттлів і змагань, не тільки всеукраїнського, а й міжнародного рівнів. Відповідально і завзято навчатися – це зараз ваше головне завдання й ви з ним впоралися відмінно! Продовжуйте працювати, здобувати нові навички, ставте амбітні цілі і досягайте їх! Й окрема подяка за витримку й підтримку дітей – батькам! Ми робимо все можливе, щоб місто жило нормальним життям. Всім успіхів, а Україні – Перемоги! Аби скоріше наші школи запрацювали вже у мирному форматі!», - зазначив Юрій Вілкул.

   

  Цього навчального року свідоцтва про повну загальну середню освіту у місті отримали 2500 учнів. Зокрема, у Саксаганському районі - 774 випускників. 109 із них показали високий рівень знань з усіх навчальних предметів. Так, 83 хлопців та дівчат району отримали золоті медалі, а 26 – срібні. Найбільше випускників-медалістів саксаганців у Криворізькому ліцеї №35 «Імпульс» та Криворізькому природничо-науковому ліцеї. 

  Також учні Саксаганського району мають великі успіхи у олімпіадах, турнірах та конкурсах різних рівнів. Це перемоги на обласних та Всеукраїнських етапах олімпіадах з навчальних предметів, на обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук та у Національному фіналі «GENIUS Olimpiad Ukraine». 

   

  Медалістка з Криворізького ліцею №35 «Імпульс», АсташенковаКатерина в очікуванні нагородження поділилася своїми відчуттями: «Сьогодні я дуже задоволена й щаслива, що отримую золоту медаль. Мені дуже сподобалося навчання в ліцеї, окрема подяка вчителям, які надавали багато можливостей у здобутті знань. Я брала участь у багатьох конкурсах та олімпіадах. Так, одна з таких олімпіад, якою я пишаюся - це цьогорічна олімпіада з української мови та літератури, де я посіла ІІ місце у Всеукраїнському етапі. Ще одна перемога – ІІ місце у конкурсі Малої академії наук України з профілю історія. Я хочу подякувати всім і вчителям, і батькам, всім хто мене готував та підтримував, завдяки цьому я здала мультипредметний тест з трьох предметів на 200 балів. Бажаю вдачі всім випускникам й миру нашій Україні».

  Наразі у місті триває проведення Національного мультипредметного тесту (НМТ), він завершиться 25 червня.

  Пишаємося, що за результатами НМТ серед криворізьких випускників, що вже пройшли тестування  є такі, що отримали найвищі результати - 200 балів й не з одного предмету.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #нагородження
  • #концерт