Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Працівники соціальної сфери надійно тримають «соціальний фронт», турбуються про тих, кому зараз особливо потрібні добре слово та підтримка»

  3 Листопада 2023, 11:10 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Напередодні Дня працівника соціальної сфери в.о. міського голови Юрій Вілкул привітав працівників територіальних центрів соціального обслуговування, управлінь праці та соціального захисту, сервісних офісів Пенсійного фонду України, центрів зайнятості, соціальної реабілітації дітей з інвалідністю, міського центру соціальних служб, служб у справах дітей, Будинків милосердя та нічного перебування.

  Ю

  «У Кривому Розі понад 2,5 тисячі працівників соціальної сфери щоденно тримають «соціальний фронт», допомагаючи пенсіонерам, ветеранам, людям з інвалідністю, одиноким громадянам, дітям-сиротам та позбавленим батьківського піклування. Щомісяця ми приймаємо рішення соціального спрямування та продовжуємо підтримувати наших мешканців у нелегкий воєнний час. Це - 50 різних видів грошової допомоги, пільг і компенсацій. З початку року вже майже 30 тисяч криворіжців отримали матеріальну допомогу від міста. І ця робота не припинялась, навіть з початку повномасштабного вторгнення росії, а навпаки, перед соціальною сферою постали нові виклики.
   
  Війна звалила на ваші плечі багато додаткових зобов’язань. Зараз ви працюєте в посиленому режимі, не шкодуючи власного часу й забуваючи про власні потреби.

  Першими, хто допомагав людям, які опинилися у складних життєвих обставинах, втратили житло, роботу, здоров’я, втекли від війни до нашого міста -  були працівники соцзахисту. Кривий Ріг прийняв майже 80 тисяч переселенців. Це - не просто статистика, а людські долі», - зазначив Юрій Вілкул.
   
  Не зважаючи на війну, соціальні працівники продовжують обслуговувати своїх підопічних вдома. «Завдяки вашим зусиллям, у цьому році понад 11 тис продуктових наборів доставлено самотнім, пенсіонерам, особам з інвалідністю та сім’ям з особливими дітьми. Робота у цьому напрямку триває. Разом з Радою оборони міста ми й надалі будемо продовжувати надавати безкоштовні продуктові набори найбільш вразливим категоріям криворіжців. У цьому році вже майже понад 172 тисячі родини отримали проднабори», - додав Юрій Вілкул.
   
  «Сьогодні українці платять велику ціну, щоб жити на своїй землі. Наші рідні: чоловіки, брати, сестри мужньо захищають Батьківщину від російського агресора. Понад 300 членів сімей працівників соціальної сфери стали на захист незалежності і свободи рідної неньки України, за те, що б ми з вами сьогодні мали можливість святкувати професійне свято. Кожен працівник соціальної сфери на своєму місці, своєю роботою наближає Перемогу, робить все можливе для того, щоб наші воїни були спокійні за свої родини та своїх рідних. Завдяки Збройним Силам України та злагодженій роботі керівництва міста та Ради оборони, Кривий Ріг живе, працює та допомагає фронту»,- сказала Інеса Благун, директор департаменту соціальної політики.

  Цього дня лунали слова вдячності працівникам та ветеранам соціальної служби за досвід та взірець як треба працювати, за традиції та сумлінну працю. «Не маю сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий вам високий моральний та професійний потенціал і надалі слугуватиме інтересам криворізької громади. Тисячі криворіжців відчувають вашу турботу, допомогу, увагу, доброзичливість. Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла. Ви робите потрібну і гуманну справу. Бажаю вам натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій, щоб не згасла ваша віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям! Життя людини до тих пір має цінність, доки людина може допомагати іншим – ці слова відомого українського класика Івана Франка дуже влучно характеризують тих, хто віддає себе справі служіння людям», - підкреслив Юрій Вілкул.

  Очільник міста подякував також працівникам Пенсійного фонду України, які забезпечують своєчасне нарахування та виплату пенсій; фахівцям Центру зайнятості, які роблять усе можливе, щоб криворіжці та внутрішні переселенці мали змогу працевлаштуватися й забезпечувати свої сім’ї; робітникам Фонду соціального страхування за те, що вони забезпечують стабільну виплату регресних виплат, лікарняних та інших допомог.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #соцдопомога
  • #нагородження
  • #соцзахист