Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Юрій Вілкул привітав військовослужбовців з Днем Збройних сил України: «Ми вдячні вам за надійну оборону Кривого Рогу та усієї країни! А місто допомагає воїнам-землякам як на передовій, так і вдома, підтримуючи їх родини. Це – наш святий обов’язок!»

  6 Грудня 2023, 17:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  6 грудня, у день Збройних Сил України в.о. міського голови Юрій Вілкул зустрівся з криворізькими Захисниками та Захисницями. Подякував бійцям за мужність та героїзм і вручив нагороди майже 100 військовослужбовцям: відзнаки виконавчого комітету Криворізької міської ради - нагрудні знаки «За заслуги перед містом» I та III ступенів, а також грамоти та подяки.

  Юрій Вілкул привітав військовослужбовців з Днем Збройних сил України: «Ми вдячні вам за надійну оборону Кривого Рогу та усієї країни

  Звертаючись до військовослужбовців, Юрій Вілкул сказав: «Військовослужбовці нашого міста завжди служили та служать зразком у виконанні своїх обов’язків та з гідністю виконують поставлені перед ними бойові завдання. Особливо це відчутно під час забезпечення захисту від збройної агресії російської федерації. І хочу запевнити - рідне місто завжди підтримає вас і забезпечить надійний тил! З перших днів війни криворіжці об’єднались та воюють, кожен на своєму фронті, допомагаючи Захисникам та Захисницям. Ми освоїли багато речей, які до того не робили і зараз можемо з гордістю говорити, що робимо це професійно. Шиємо військову форму, виготовляємо бронежилети, закуповуємо та ремонтуємо техніку для військових. Усього з початку війни Рада оборони міста допомогла понад 100 військовим частинам. Крім того, у Кривому Розі працює найбільша Програма соціального захисту мешканців. Її важливою складовою є соціальний захист військових та їх сімей. Піклуємося, щоб жодна родина не залишилась без уваги та турботи від міста!».

  Рада оборони Кривого Рогу з перших днів війни надає системну, комплексну підтримку військовим. Вже передано допомоги на суму понад 1,6 млрд грн. Майже мільярд гривень – це бюджет міста. Решта – це приватні кошти, спрямовані через Фонд «Набат Кривбас». Це - один із найбільших показників в Україні по допомозі ЗСУ, що надається від будь-якого міста нашої країни.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #нагородження