Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «У Кривому Розі з 6 травня роз починається друга «хвиля» видачі безкоштовних продуктових наборів - понад 37 тис криворіжців 19 категорій отримають допомогу від міста»

  3 Травня 2024, 14:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  У квітні цього року розпочалась перша «хвиля» видачі продуктових наборів. Вже більше 21 тис. криворіжців отримали їх. Для тих, хто не встиг отримати свій продуктовий набір у І-у «хвилю», видача продуктових наборів продовжується паралельно з другою «хвилею».

  О

  «З початку війни місто постійно допомагає криворізьким родинам, особливо тим, хто зараз знаходиться у скрутному становищі. За цей період видано понад 584 тисячі продуктових наборів. І зараз продовжуємо робити все можливе, щоб допомогти криворіжцям, підтримавши їх в такий нелегкий час.

  Тому, було прийнято рішення, не чекати 100% роздачі першої «хвилі» проднаборів, розпочати з 6 травня другу. Ще понад 37 тис криворіжців 19 категорій отримають допомогу від міста. При цьому, умови отримання будуть незмінні», - зазначив Олександр Вілкул.

  Видача продуктових наборів здійснюється у всіх районах міста через 25 стаціонарних пунктів, також організовуватиметься виїзне обслуговування для мешканців віддалених мікрорайонів та обслуговування за місцем перебування малорухомих, а також самотніх криворіжців.

  З 6 травня розпочинається видача продуктових наборів таким сім'ям, як:

  - сім’ї, у яких є отримувачі пенсії, що отримують відповідну пенсійну виплату в розмірі 2 800 грн та меншу;
  - сім’ї військовослужбовців, у складі яких є учасники бойових дій АТО та ООС та у зв’язку з військовою агресією рф проти України;
  - сім’ї, у складі яких є особи з інвалідністю, отриманою під час проходження військової служби, на яких поширюється чинність Закону України «Про соціальний і правовий статус військовослужбовців та членів їх сімей»;
  - сім’ї військовослужбовців, у складі яких є учасники бойових дій – воїни-інтернаціоналісти;
  - сім’ї, у складі яких є особа з інвалідністю 2 групи внаслідок загального або психічного захворювання;
  - сім’ї, у складі яких є особи з інвалідністю І-III груп унаслідок катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції (надалі – ЧАЕС)
  - сім’ї померлих учасників ліквідації катастрофи на ЧАЕС;
  - сім’ї, у складі яких є ліквідатори катастрофи на ЧАЕС (другої, третьої категорій);
  - сім’ї, у складі яких є особи, які надають соціальні послуги на непрофесійній основі членам сім’ї;
  - сім’ї, у складі яких є потерпілі внаслідок катастрофи на ЧАЕС, віднесені до категорій 2Б, 3Б;
  - сім’ї, у складі яких є непрацююча особа з інвалідністю 3 групи внаслідок загального захворювання;
  - сім’ї, у складі яких є отримувачі допомоги  при народженні дитини;
  - сім’ї, у складі яких є отримувачі допомоги по втраті годувальника на дітей;
  - сім’ї, у складі яких є працівники соціальної сфери комунальних установ, комунального некомерційного підприємства соціальної сфери;
  - сім’ї, у складі яких є особи зі статусом «Безробітний», що отримують допомогу по безробіттю;
  - сім’ї, де є отримувачі допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;
  - сім’ї, де є отримувачі тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме;
  - сім’ї, де є отримувачі тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій  особі,  яка  досягла  загального   пенсійного   віку,  але не  набула права на пенсійну виплату;
  - сім’ї, де є отримувачі компенсації по догляду за особою з інвалідністю 1 групи або за особою старше 80 років.

  Для комфорту та безпеки криворіжців, механізм та умови отримання проднаборів будуть незмінні. Видача здійснюється на підставі багатофункціональної електронної «Картки криворіжця». У разі відсутності «Картки криворіжця», на підставі службової картки адміністратора пункту видачі з обов’язковим пред’явленням оригіналів документів, що посвідчують особу та підтверджують належність до визначеної категорії.
   
  Враховуючи велику чисельність людей, які мають отримати набори, криворіжців просять не поспішати за одержанням продуктового набору в перші дні, аби не створювати черги, продуктових наборів вистачить всім.
   
  З питань роботи пунктів видачі продуктових наборів, доставки продуктових наборів за місцем перебування мешканці можуть звернутися безпосередньо до пунктів видачі продуктових наборів за наданими вище контактними телефонами, районних управлінь праці та соціального захисту населення або Контакт-центру м. Кривого Рогу за номером 15-20 (для операторів Київстар) та 499-1520 (для інших операторів) або на сайт.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #продуктовий набір
  • #рада оборони