Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «У Кривому Розі в партнерстві з міжнародними організаціями відкрито вже 32 сучасні навчально-творчі простори, з них 16 – Діджитал-центри. Ця робота триває»

  4 Березня 2024, 15:30 Поділитися ОФІЦІЙНО

  Завдяки довірі міжнародних партнерів до Кривого Рогу продовжується спільна робота міста та міжнародних організацій щодо створення для дітей міста та ВПО сучасних навчально-творчих просторів. Так, на базі однієї гімназій Довгинцівського району за сприяння чеської гуманітарної організації «People in Need» за фінансової підтримки Європейського Союзу створений новий Цифровий освітній центр. З відвідувачами освітнього простору поспілкувався голова Ради оборони міста Олександр Вілкул.

  О

  «Зараз, більше ніж будь-коли, кожна дитина потребує безпеки, підтримки, уваги та можливостей для всебічного розвитку. Я вдячний нашим партнерам – чеській гуманітарній організації «People in Need» за співпрацю та довіру до Кривого Рогу. До речі, у лютому у нас пройшов представницький бізнес-форум за участю Надзвичайного та Повноважного Посла Чеської Республіки в Україні і Урядового уповноваженого у справах відбудови України, на якому разом ми обговорювали перспективні напрямки взаємодії. І одним з яких є саме створення сучасних освітніх просторів. Тож, дякуємо нашим чеським друзям за співпрацю та підтримку», - підкреслив Олександр Вілкул.
  Мета проєкту – забезпечити дітей психоемоційною підтримкою, безперервним доступом до дистанційної освіти та можливістю надолуження знань.

  «Діджитал-центр обладнаний усім необхідним для зручного та доступного навчання. Діти зможуть проходити онлайн-уроки, робити домашні завдання, а також корисно проводити вільний час, беручи участь у гуртках та ігрових заходах. Для роботи навчальних просторів та Діджитал-центрів місто проводить ремонти приміщень, облаштовує укриття, а наші партнери надають обладнання», - зазначив Олександр Вілкул.

  Цифровий освітній центр функціонуватиме для підтримки дітей віком від 6 років до 15 років, які мають обмежений доступ до дистанційної освіти. У тому числі, із сімей внутрішньо переміщених осіб. Заняття проводять кваліфіковані педагоги на безоплатній основі.

  Станіслав Мотков, менеджер з надання надзвичайної допомоги «People in Need» Україна розповів: «Ми реалізуємо два таких проєкти у Дніпропетровській області і один  з них  у Кривому Розі. Даний цифровий навчальний простір  відкрито  для забезпечення  доступу навчання  для дітей. Проєкт реалізуємо за фінансування Європейського Союзу у рамках проєкту «Повернення  до безпечної освіти».

  У межах проєкту благодійна організація «People in Need» надала обладнання та методичні матеріали, що допомагають залучити здобувачів освіти до онлайн і офлайн занять. Кабінет обладнано ноутбуками, мультимедійним комплексом, кріслами-мішками, меблями, ігровими комплексами, інтернетом. На випадок сигналів повітряної тривоги, в укритті закладу, що знаходиться поряд, облаштовано окрему зону продовження діяльності центру. 
   
  Сергій Бородавка, в.о. директора  гімназії №94 сказав: «Digital -центр спрямований на те, щоб кожна дитина отримала як необхідні знання, так і щоб цей процес проходив через гру, дослідження, відповідну атмосферу та якісний зворотній зв’язок. Важливо повернути в життя дітей звичні радощі, навіть у такий час. Кількість відвідувачів, які одночасно можуть перебувати на заході - до 10 чоловік. Заняття тривають з 8.00 до 17.00 щоденно, у будні дні».
   
  Працюють дві групи з психоемоційної і навчальної підтримки дітей. З 8.30 до 13.30 діти долучаються до онлайн занять, а з 13.30 до 17.00 - до офлайн ігрових форм і контактів з психологом закладу.
   
  Протягом 2024 року планується відкриття ще 6 цифрових освітніх центрів для криворізьких хлопців та дівчат.
   
  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #рада оборони