Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  О. Вілкул: «Продовжуємо системну роботу, у тому числі з міжнародними партнерами, з ремонту та оснащення укриттів у закладах освіти та культури – це дає можливість дітям займатися та творчо розвиватися»

  13 Грудня 2023, 15:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  У Кривому Розі, переважно за рахунок міського бюджету, вже створено 326 укриттів  (ще 165 укриттів розташовані на території промпідприємств). З них 222 в закладах освіти та культури. Голова Ради оборони міста Олександр Вілкул провів робочу нараду щодо закінчення ремонту укриття в одній з музичних шкіл Тернівського району.

  О

  Місто продовжує в повному обсязі забезпечувати роботу комунальних закладів культури. Це відбувається попри значне навантаження на міський бюджет з підтримки сил Оборони, відновлення після російських терористичних обстрілів, соціальних виплат та забезпечення роботи міської інфраструктури.

  «Навіть в умовах війни міська влада Кривого Рогу продовжує забезпечувати роботу всіх комунальних закладів культури – 13-ти музичних шкіл, 3-х художніх шкіл, 2-х шкіл мистецтв та 10 Палаців культури. Від початку повномасштабного вторгнення рф галузь культури перейшла у особливий режим, оскільки окрім організації освітнього процесу й дозвілля всі заклади активно долучилися до волонтерської роботи. З 1 вересня мистецькі школи працюють у змішаному форматі (офлайн та онлайн, за заявою батьків) з дотриманням заходів безпеки в умовах воєнного стану. Зазначу,  що в 11-ти школах творчого спрямування підготовлені укриття та облаштовані  Пункти незламності.  Тож, діти мають можливість розвивати свої творчі здібності, отримувати живе спілкування з однолітками та педагогами. А це - дуже важливо», - підкреслив Олександр Вілкул.

  Завдяки співпраці з міжнародною гуманітарною організацією «ACTED» музична школа отримала обладнання для укомплектування укриття: столи, лави, стільці, розкладачки, подушки, шафи, стелажі, світильники, фліпчарти та інше навчальне обладнання. 

  Вікторія Ткаченко, директор музичної школи сказала: «Ми дуже вдячні міській владі та Радіоборони міста за допомогу нашому закладу. Завдяки відремонтованому укриттю наші вихованці зможуть продовжувати грати на музичних інструментах, займатися хоровим і сольним співом, образотворчим й театральним мистецтвом та хореографією. Також наш заклад має можливість проводити новорічні свята для мешканців мікрорайону.  Укриття розраховано на 60 людей. Відремонтовано стіни, стелю й підлогу підвального приміщення, укріплено балки стелі металевими конструкціями, підсилено вхідні двері, замінено трубопровід системи теплопостачання, встановлено радіатори, облаштовано систему вентиляції, санвузол та гідроізоляцію запасного виходу».

  Кривий Ріг побудував системну роботу з міжнародними партнерами в рамках спільних проєктів у галузях культури, освіти та соціальної сфери. Зокрема,   налагоджена робота з USAID (США), Terre des hommes (Франція), Дитячим фондом ООН UNICEF, мерією Еспоо (Фінляндія), ACTED (Франція) та іншими, що стали партнерами міської влади у створенні освітніх просторів у закладах освіти та культури, де діти можуть отримати психологічну допомогу, соціальну адаптацію та додаткові можливості для розвитку.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг
  • #рада оборони