Вгору
  Онлайн трансляція
  Програма передач

  Останні відео

  Назад до програми передач

  Попередні випуски

  Результати пошуку

  Ю. Вілкул: «Разом з міжнародними організаціями підтримуємо криворіжців старшого покоління, внутрішньо переміщених осіб та створюємо комфортні і безпечні умови для їх перебування у закладах соціального захисту»

  15 Грудня 2023, 11:00 Поділитися ОФІЦІЙНО

  У Кривому Розі, навіть в умовах воєнного стану, не скорочено фінансування мережі закладів соціального захисту - двох Будинків милосердя, Будинку нічного перебування, Центру соціальної реабілітації дітей з інвалідністю та 8 Територіальних центрів.

  Ю

  В. о. міського голови Кривого Рогу Юрій Вілкул провів виїзну робочу нараду у територіальному центрі одного з районів.

  «У місті робиться все для того, щоб захистити найбільш вразливу категорію населення: пенсіонерів, одиноких непрацездатних громадян та осіб з інвалідністю, які перебувають у складній життєвій ситуації й потребують соціальної допомоги. Разом з міжнародними організаціями ми підтримуємо таких криворіжців і внутрішньо переміщених осіб, створюємо комфортні і безпечні умови для їх перебування у закладах соціального захисту. З вересня цього року, у співпраці з представництвом Норвезької ради у справах біженців, триває капітальний ремонт будівлі Тернівського територіального центру. Також, у терцентрі Металургійного району, триває ремонт фасаду будівлі, облаштування пандуса та інші ремонтні роботи. І ми не зупиняємося, адже в такі складні часи опіка та турбота про людей - на першому місці»,- підкреслив Юрій Вілкул.

  У терцентрі Металургійного району для створення комфортних умов, коштом Управління Верховного Комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців, вже установлено 2 душові кабіни, 2 бойлери, відремонтовано 4 туалетні кімнати. Крім того, з жовтня поточного року розпочаті роботи з утеплення будівлі. Будівельники займаються облаштуванням пандуса, ремонтують кухню, спальні кімнати та актову залу. Також, за ініціативи громадської організації «Егіда – Центр» у вересні було відремонтовано приміщення, призначене для миття посуду, встановлені нові мийки та вентиляційна система, здійснена заміна дверей, електричної проводки та освітлення.

  «З перших днів повномасштабного вторгнення наш територіальний центр став місцем тимчасового проживання для внутрішньо переміщених осіб. Всього за період воєнного стану було розміщено 235 внутрішніх переселенців. Людей забезпечили гарячим харчуванням, необхідними побутовими речами, засобами гігієни, надано допомогу у відновленні паспортів, ідентифікаційних кодів, в отриманні довідок ВПО. На сьогодні в нашому закладі проживає 11 внутрішньо переміщених осіб. Крім того, на обслуговуванні зараз перебуває понад 3 тис. громадян, якими опікуються 179 працівників терцентру, з них 134 - соцпрацівника, які тримають «соціальний фронт», турбуються про тих, кому зараз особливо потрібні добре слово та підтримка»,- сказав директор територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) у Металургійному районі Станіслав Дубицький.

  З початку війни комунальними установами залучено благодійної/гуманітарної допомоги на суму майже 15 млн. грн. Металургійному терцентру з початку повномасштабного вторгнення гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування, одягу, медикаментів, засобів гігієни надавали: ГО «НАБАТ КРИВБАС», ГО «Егіда - Центр», Криворізька міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України, пекарня ТМ «Агафон», ГО «Проліска», ГО «Право на захист», благодійний фонд «Карітас Кривий Ріг», ТОВ «Джерело», ГО «Вікінг», ТОВ «Буд Тех Сервіс» Яструб Т.Д.

  КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу»

  Теги
  • #кривий ріг